Aktualności

Inwestycja Rewitalizacja parku miejskiego w Pionkach, do której projekt wykonywała firma LandAR Projects Sp. z o.o. dostała nominację do Finału Ogólnopolskiego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI w." jako najciekawsza modernizacja ukończona do 2020 roku.
 
Cieszymy się niezmiernie, jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie i sukces.
 
Już wcześniej byliśmy bardzo zadowoleni z efektów, jakie udało się osiągnąć, a to docenienie naszej pracy jest "wisienką na torcie".
Dziękujemy!!! 💚💙💛
 
Zapraszamy do zapoznania się z projektem na oficjalnej stronie konkursu:
 

Już w tym roku powstanie w Nidzicy nowoczesny kompleks sportowy naszego projektu ⚽️🏀🤸‍♂️.

Jesteśmy bardzo ciekawi efektu końcowego i wrażeń użytkowników 🥰

Projekt zakłada budowę boiska do piłki nożnej, boiska wielofunkcyjnego, w tym boiska do piłki ręcznej oraz siatkówki, boiska do streetballa, kortu tenisowego, bieżni, skoczni do skoków w dal oraz budowę nowego ogrodzenia, bram wjazdowych, montaż piłkochwytów, budowę chodników i dróg dojazdowych. Całość uzupełniono małą architekturą oraz wiatą rowerową. Pojawią się nowe nasadzenia, teren będzie odwodniony, doświetlony oraz monitorowany.

Powiat Nidzicki pozyskał już środki na realizację całego przedsięwzięcia.
---
Already this year, a modern sports complex of our project will be built in Nidzica
⚽️🏀🤸‍♂️.

We are very curious about the end result and user experience 🥰

The project involves the construction of a football field, a multi-functional field, including a handball and volleyball field, a streetball field, a tennis court, a running track, a long jump hill and the construction of a new fence, entrance gates, installation of ball catchers, construction of sidewalks and access roads . The whole is complemented by small architecture and a bicycle shelter. There will be new plantings, the area will be drained, lighted and monitored.

The Nidzica Poviat has already obtained funds for the implementation of the entire project.

 

Gdynia i niezwykłe miejsce - Polanka Redłowska, zespół LandAR przygotował propozycję zagospodarowania tego wspaniale położonego terenu.

Przeczytajcie o naszej koncepcji...

Czytaj więcej... / Read more...

Dodane: 13.09.2019 r.

 

 

Rok 2018 zaliczamy do naprawdę udanych, oto małe podsumowanie:
 

P jak projekty oczywiście :). W 2018 roku podpisaliśmy 42 umowy z Inwestorami. 24 z firmą LandAR i 18 z LandCOM. 

O jak oczyszczanie powietrza poprzez otaczającą zieleń. W 2018 roku temat ten stał się nam szczególnie bliski. Na firmowym fanpage'u publikowaliśmy, w każdy poniedziałek, informacje dotyczące otaczających nas roślin, ich właściwości oczyszczających, prozdrowotnych. Ponadto, w numerze 2/2018 magazynu przedsiębiorcy@eu ukazał się nasz artykuł "Zieleń wokół nas odpowiedzią na zanieczyszczenie powietrza" poświęcony właśnie tej tematyce. 
D jak dużo zadań w Piasecznie, Płocku i Gdańsku. Inwestorzy z tych trzech miast powierzyli nam nie jeden, ale po kilka zadań projektowych. To dla nas bardzo ważne, dziękujemy!
S jak sprzedaż, dobre wyniki sprzedażowe dały nam możliwość wyboru naprawdę ciekawych zadań, z korzystnymi dla firmy warunkami, pod względem prawnym i finansowym.
U jak uśmiech, który w tym roku często gościł na ustach Prezesa firmy. No cóż, były powody :). 
M jak Mielec, zadanie, które zakończyliśmy w 2018 roku, przed wakacjami. Temat warty wyróżnienia, na terenie 5,5 ha zespół LandAR zaprojektował boiska, place zabaw, zjazdy, miejsca postojowe, ciągi pieszo-rowerowe, oświetlenie, monitoring, małą architekturę, zieleń. Duży zakres, jeszcze większa satysfakcja. 
O jak obecność w mediach. Jesteśmy w Internecie (www, media społecznościowe, portale miast, portale tematyczne / branżowe etc.) oraz w prasie (regularnie w tytułach przedsiębiorcy@eu oraz Magazyn Offset)
W jak Warszawa i projekty w naszym rodzimym mieście. W 2018 roku wykonaliśmy 6 projektów w Warszawie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, w 2019 roku mamy chęć na więcej :).
A jak architekci krajobrazu z całej Polski, z którymi współpracujemy. W 2018 r. z niektórymi musieliśmy się pożegnać, z innymi przywitać, najważniejsze, że zmiany wyszły nam na dobre.
N jak nowe biuro, do którego się przenieśliśmy. Przeprowadzka do centrum (ul. Mokotowska) okazała się strzałem w dziesiątkę. Super miejsce, fantastyczna atmosfera, czyli wszystko, czego nam trzeba.
I jak inicjatywa, którą podejmujemy, żeby zmieniać otoczenie na lepsze. Projektujemy tak, żeby nam wszystkim lepiej się żyło, a jednocześnie szanujemy naturę i nie zapominamy, jak jest ważna i potrzebna do tego życia.
E jak eksperci, rok 2018 to jeszcze większe ugruntowanie pozycji w branży, budowanej od 2010 roku. Oby tak dalej!
 
 
Dodane: 18.01.2019 r.

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia - dużo zdrowia, szczęścia, miłości. Niech to będzie czas spędzony z najbliższymi, cudowny, niezapomniany. Życzymy radości z kolorowej choinki, prezentów, śniegu. Wszystkiego najlepszego!
 
A do tego... Szczęśliwego Nowego Roku :)!
 
 
Dodane: 20.12.2018 r.

Od 1 sierpnia pracujemy w nowym biurze, przy ulicy Mokotowskiej 4/6. Super lokalizacja, super pozytywna energia! Zapraszamy!

 

Dodane: 24.08.2018 r.

 

 

 

 

Najnowszy numer magazynu przedsiębiorcy@eu jest już do kupienia! W jego specjalnym dodatku - Twarze Biznesu - Urszula Ćwiek, Prezes Zarządu LandAR Projects Sp. z o.o. i Główny Architekt firmy.

Czytaj więcej... / Read more...

Dodane: 30.04.2018 r.

 

Portal atrakcjedzieciece.pl pozwala odnaleźć fajne miejsca dla dzieci. W całej Polsce! Właśnie rozpoczęliśmy współpracę z portalem. Jako projektanci m.in. placów zabaw, terenów sportowych chcemy pokazywać, gdzie można spędzać czas z najmłodszymi.

Czytaj więcej.../ Read more...

Dodane: 23.03.2018 r.

 

 

 

Rok 2017 był dla firmy LandAR niezwykle wymagający, pełen zmian, poważnych decyzji, wyzwań, a przy tym bardzo pracowity. Śmiało jednak możemy powiedzieć, że zakończyliśmy ten rok z sukcesem.

Przedstawiamy krótkie podsumowanie:

Siedziba - przenieśliśmy się do nowego, bardzo przytulnego biura przy ul. Grochowskiej. Jesteśmy bliżej centrum, bliżej warszawskich projektów, które wykonywaliśmy w tym roku: ścianki wspinaczkowe, zieleń, podwórka, place zabaw etc.

Umowy - podpisaliśmy w tym roku ok. 25 umów z Inwestorami. Pozyskaliśmy stałych Klientów. Klienci są zadowoleni, co potwierdzają referencjami i kolejnymi zleceniami.

Koordynator - nowy, świetny, realizujący zadania kompleksowo i na czas. Takiego szukaliśmy, takiego mamy!

Cele - zawsze na początku roku stawiamy sobie cele, a następnie dążymy do ich realizacji. Co się udało: wspaniałe, zrealizowane projekty, zespół na 5+, koordynator na miarę sukcesu, obsługa księgowa i prawna na wysokim poziomie, współpraca z nowymi podmiotami, profesjonalny sprzęt drukarski i oczywiście satysfakcjonujący obrót.

Efekty - mierzone w ilości i jakości wykonywanych zadań, satysfakcji Klientów. Nasi Inwestorzy wracają do LandAR z kolejnymi zleceniami, polecają nas innym podmiotom. Oby tak dalej!

Sukces - nagroda, którą otrzymaliśmy od Klubu Informacji Europejskiej - Bizon Biznesu! Wspaniałe wyróżnienie za wieloletnią działalność firmy.

 

Dodane: 12.02.2018 r.

 

* Luty, przełomowy miesiąc dla LandAR, rozpoczynający czas reorganizacji w firmie: dostosowywania się do zmiennego charakteru rynku, szukania oszczędności i korzystnych rozwiązań
* Analiza, 2016 rok to czas rozkładania na czynniki pierwsze zadań do wykonania oraz umów, a także negocjacji z Inwestorami odnośnie zapisów w nich zawartych, tak, żeby podejmować obustronnie korzystną współpracę
* Nasz zespół, mniejszy, ale stabilny, pewny, sprawdzony
* Drogi, projekty, w których stale się realizujemy, w tym roku zdobyliśmy zlecenia aż w 7 polskich miastach
* A jak Augustów, gdzie modernizowaliśmy boisko, a ponadto... Tomaszów Mazowiecki, Stryków, Płock i... nasze ulubione projekty terenów sportowych
* Realizacja, którą koordynujemy, wyjątkowa, dotycząca siłowni plenerowej dla seniorów, wg projektu naszego autorstwa

 
* Projekty, 29 zdobytych zleceń, różnorodnych, rozwijających, inspirujących
* Ruch i sport, które na stałe wprowadziliśmy do naszego grafiku pracy, codzienna 20-minutowa przerwa na freesby, marsz, siłownię zewnętrzną...
* Ochrona znaku towarowego LandAR, właśnie w tym roku otrzymaliśmy jakże cenne dla nas Świadectwo
* Jesteśmy online poprzez stale aktualizowane www, FB z 863 polubieniami, LinkedIn, Google+
* Ekologia i opracowany przez nas schemat dotyczący przesadzania drzew, pozytywna alternatywa dla ich wycinki
* CSR, dołączyliśmy do UN Global Compact, największej na świecie inicjatywy ONZ na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu i wspierania zrównoważonego rozwoju
* Tereny dla dzieci, które w tym roku realizowaliśmy okazały się naprawdę ciekawe, jak chociażby plac zabaw dla każdego, od Juniora do Seniora w Toruniu, a nasz pomysł konkursowy na koncepcję placu zabaw w klimacie "Małego Księcia"... Bajka!

* Sprzedaż w LandAR jest niezwykle ważna, w tym roku również możemy sobie pogratulować stale zdobywanych zleceń, w każdym miesiącu!

 

Dodane: 05.01.2017 r.

Składamy najserdeczniejsze życzenia...

Wesołych, magicznych Świąt Bożego Narodzenia!!!

Niech ten czas, spędzony w gronie najbliższych, będzie spokojny i wyjątkowy.

Życzymy wspaniałej, mieniącej się kolorami choinki, wymarzonych prezentów, pysznych potraw, a przede wszystkim dużo życzliwości!

Zespół LandAR

 

Dodane: 20.12.2016 r.

 

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru magazynu przedsiębiorcy@eu. Znajdziecie w nim wiele ciekawych artykułów, a wśród nich również nasz "Ogród w wielkim mieście, czyli... 10 kroków do twojego idealnego ogrodu"./ Welcome to the latest issue of the magazine przedsiębiorcy@eu. You will find there a lot of interesting articles, among them there is also ours "Garden in a big city... 10 steps to your perfect garden."

Czytaj więcej... / Read more...

Dodane: 22.08.2016 r.