Aktualności

Od 1 sierpnia pracujemy w nowym biurze, przy ulicy Mokotowskiej 4/6. Super lokalizacja, super pozytywna energia! Zapraszamy!

 

Dodane: 24.08.2018 r.

 

 

 

 

Najnowszy numer magazynu przedsiębiorcy@eu jest już do kupienia! W jego specjalnym dodatku - Twarze Biznesu - Urszula Ćwiek, Prezes Zarządu LandAR Projects Sp. z o.o. i Główny Architekt firmy.

Czytaj więcej... / Read more...

Dodane: 30.04.2018 r.

 

Portal atrakcjedzieciece.pl pozwala odnaleźć fajne miejsca dla dzieci. W całej Polsce! Właśnie rozpoczęliśmy współpracę z portalem. Jako projektanci m.in. placów zabaw, terenów sportowych chcemy pokazywać, gdzie można spędzać czas z najmłodszymi.

Czytaj więcej.../ Read more...

Dodane: 23.03.2018 r.

 

 

 

Rok 2017 był dla firmy LandAR niezwykle wymagający, pełen zmian, poważnych decyzji, wyzwań, a przy tym bardzo pracowity. Śmiało jednak możemy powiedzieć, że zakończyliśmy ten rok z sukcesem.

Przedstawiamy krótkie podsumowanie:

Siedziba - przenieśliśmy się do nowego, bardzo przytulnego biura przy ul. Grochowskiej. Jesteśmy bliżej centrum, bliżej warszawskich projektów, które wykonywaliśmy w tym roku: ścianki wspinaczkowe, zieleń, podwórka, place zabaw etc.

Umowy - podpisaliśmy w tym roku ok. 25 umów z Inwestorami. Pozyskaliśmy stałych Klientów. Klienci są zadowoleni, co potwierdzają referencjami i kolejnymi zleceniami.

Koordynator - nowy, świetny, realizujący zadania kompleksowo i na czas. Takiego szukaliśmy, takiego mamy!

Cele - zawsze na początku roku stawiamy sobie cele, a następnie dążymy do ich realizacji. Co się udało: wspaniałe, zrealizowane projekty, zespół na 5+, koordynator na miarę sukcesu, obsługa księgowa i prawna na wysokim poziomie, współpraca z nowymi podmiotami, profesjonalny sprzęt drukarski i oczywiście satysfakcjonujący obrót.

Efekty - mierzone w ilości i jakości wykonywanych zadań, satysfakcji Klientów. Nasi Inwestorzy wracają do LandAR z kolejnymi zleceniami, polecają nas innym podmiotom. Oby tak dalej!

Sukces - nagroda, którą otrzymaliśmy od Klubu Informacji Europejskiej - Bizon Biznesu! Wspaniałe wyróżnienie za wieloletnią działalność firmy.

 

Dodane: 12.02.2018 r.

 

* Luty, przełomowy miesiąc dla LandAR, rozpoczynający czas reorganizacji w firmie: dostosowywania się do zmiennego charakteru rynku, szukania oszczędności i korzystnych rozwiązań
* Analiza, 2016 rok to czas rozkładania na czynniki pierwsze zadań do wykonania oraz umów, a także negocjacji z Inwestorami odnośnie zapisów w nich zawartych, tak, żeby podejmować obustronnie korzystną współpracę
* Nasz zespół, mniejszy, ale stabilny, pewny, sprawdzony
* Drogi, projekty, w których stale się realizujemy, w tym roku zdobyliśmy zlecenia aż w 7 polskich miastach
* A jak Augustów, gdzie modernizowaliśmy boisko, a ponadto... Tomaszów Mazowiecki, Stryków, Płock i... nasze ulubione projekty terenów sportowych
* Realizacja, którą koordynujemy, wyjątkowa, dotycząca siłowni plenerowej dla seniorów, wg projektu naszego autorstwa

 
* Projekty, 29 zdobytych zleceń, różnorodnych, rozwijających, inspirujących
* Ruch i sport, które na stałe wprowadziliśmy do naszego grafiku pracy, codzienna 20-minutowa przerwa na freesby, marsz, siłownię zewnętrzną...
* Ochrona znaku towarowego LandAR, właśnie w tym roku otrzymaliśmy jakże cenne dla nas Świadectwo
* Jesteśmy online poprzez stale aktualizowane www, FB z 863 polubieniami, LinkedIn, Google+
* Ekologia i opracowany przez nas schemat dotyczący przesadzania drzew, pozytywna alternatywa dla ich wycinki
* CSR, dołączyliśmy do UN Global Compact, największej na świecie inicjatywy ONZ na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu i wspierania zrównoważonego rozwoju
* Tereny dla dzieci, które w tym roku realizowaliśmy okazały się naprawdę ciekawe, jak chociażby plac zabaw dla każdego, od Juniora do Seniora w Toruniu, a nasz pomysł konkursowy na koncepcję placu zabaw w klimacie "Małego Księcia"... Bajka!

* Sprzedaż w LandAR jest niezwykle ważna, w tym roku również możemy sobie pogratulować stale zdobywanych zleceń, w każdym miesiącu!

 

Dodane: 05.01.2017 r.

Składamy najserdeczniejsze życzenia...

Wesołych, magicznych Świąt Bożego Narodzenia!!!

Niech ten czas, spędzony w gronie najbliższych, będzie spokojny i wyjątkowy.

Życzymy wspaniałej, mieniącej się kolorami choinki, wymarzonych prezentów, pysznych potraw, a przede wszystkim dużo życzliwości!

Zespół LandAR

 

Dodane: 20.12.2016 r.

 

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru magazynu przedsiębiorcy@eu. Znajdziecie w nim wiele ciekawych artykułów, a wśród nich również nasz "Ogród w wielkim mieście, czyli... 10 kroków do twojego idealnego ogrodu"./ Welcome to the latest issue of the magazine przedsiębiorcy@eu. You will find there a lot of interesting articles, among them there is also ours "Garden in a big city... 10 steps to your perfect garden."

Czytaj więcej... / Read more...

Dodane: 22.08.2016 r.

Ostatnio mieliśmy przyjemność pracować nad koncepcjami placów zabaw przy przedszkolach, zatem pierwsza odsłona./ Recently we had a pleasure to work on concepts of the playgrounds at kindergartens, so here is the first part of it.

Dodane: 01.07.2016 r.

Przed nami projekt siłowni zewnętrznej w Tomaszowie Mazowieckim. Ważny i wyjątkowy. Siłownia przy Domu Pomocy Społecznej nr 1 pozwoli jego mieszkańcom poprawić koordynację ruchową. Z siłowni, poprzez odpowiedni dobór urządzeń, będą mogły korzystać osoby poruszające się samodzielnie, jak i na wózkach inwalidzkich./ In front of us design of external gym in Tomaszów Mazowiecki. Important and unique. Gym at the Social Welfare Home will allow its citizens to improve the coordination of movement. The gym, by appropriate selection of equipment, can be used by people moving independently and by people in wheelchairs aswell.

Czytaj więcej.../ Read more...

Dodane: 27.05.2016 r.

Wasze ogrody, nasza pasja...

Pokażcie nam najfajniejsze zdjęcie z Waszego ogrodu. Wybierzemy 3, które nagrodzimy zestawem masek Lakon zawierających wyciąg z pestek granatu, miąższ aloesowy, komórki macierzyste jabłoni szwajcarskiej, kwasy owocowe, świeżą zieloną herbatą... A do tego 10% rabatu na projekt ogrodu!

Zdjęcia z krótkim opisem prosimy przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu na facebook.com/LandAR.ArchitekturaKrajobrazu

Dodane: 18.04.2016 r.

 

Współpraca LandAR z Dom Development na najwyższym poziomie!/ Cooperation between LandAR and Dom Development at the highest level!

Wykonaliśmy inwentaryzację zieleni dla firmy Dom Development. Takie zadanie to prawdziwa przyjemność. Współpraca profesjonalistów z profesjonalistami. W efekcie: dokładnie i szybko wykonane zlecenie, zadowolony klient!

Podczas pracy spotkaliśmy ludzi, którym potknęła się w życiu noga, są bezdomni, a przy tym bardzo otwarci i przyjaźnie nastawieni. Pamiętajmy, żeby nie oceniać książki po okładce.

Dodane: 25.03.2016 r.

Wiktoria! Takie wyróżnienie dla LandAR, w kategorii Usługi dla Firm i Ludności, bezcenne./ Wiktoria - award for LandAR, in Services for Business and Population category, priceless.

Dodane: 24.02.2016 r.