Rok 2017 był dla firmy LandAR niezwykle wymagający, pełen zmian, poważnych decyzji, wyzwań, a przy tym bardzo pracowity. Śmiało jednak możemy powiedzieć, że zakończyliśmy ten rok z sukcesem.

Przedstawiamy krótkie podsumowanie:

Siedziba - przenieśliśmy się do nowego, bardzo przytulnego biura przy ul. Grochowskiej. Jesteśmy bliżej centrum, bliżej warszawskich projektów, które wykonywaliśmy w tym roku: ścianki wspinaczkowe, zieleń, podwórka, place zabaw etc.

Umowy - podpisaliśmy w tym roku ok. 25 umów z Inwestorami. Pozyskaliśmy stałych Klientów. Klienci są zadowoleni, co potwierdzają referencjami i kolejnymi zleceniami.

Koordynator - nowy, świetny, realizujący zadania kompleksowo i na czas. Takiego szukaliśmy, takiego mamy!

Cele - zawsze na początku roku stawiamy sobie cele, a następnie dążymy do ich realizacji. Co się udało: wspaniałe, zrealizowane projekty, zespół na 5+, koordynator na miarę sukcesu, obsługa księgowa i prawna na wysokim poziomie, współpraca z nowymi podmiotami, profesjonalny sprzęt drukarski i oczywiście satysfakcjonujący obrót.

Efekty - mierzone w ilości i jakości wykonywanych zadań, satysfakcji Klientów. Nasi Inwestorzy wracają do LandAR z kolejnymi zleceniami, polecają nas innym podmiotom. Oby tak dalej!

Sukces - nagroda, którą otrzymaliśmy od Klubu Informacji Europejskiej - Bizon Biznesu! Wspaniałe wyróżnienie za wieloletnią działalność firmy.

 

Dodane: 12.02.2018 r.