Rok 2018 zaliczamy do naprawdę udanych, oto małe podsumowanie:
 

P jak projekty oczywiście :). W 2018 roku podpisaliśmy 42 umowy z Inwestorami. 24 z firmą LandAR i 18 z LandCOM. 

O jak oczyszczanie powietrza poprzez otaczającą zieleń. W 2018 roku temat ten stał się nam szczególnie bliski. Na firmowym fanpage'u publikowaliśmy, w każdy poniedziałek, informacje dotyczące otaczających nas roślin, ich właściwości oczyszczających, prozdrowotnych. Ponadto, w numerze 2/2018 magazynu przedsiębiorcy@eu ukazał się nasz artykuł "Zieleń wokół nas odpowiedzią na zanieczyszczenie powietrza" poświęcony właśnie tej tematyce. 
D jak dużo zadań w Piasecznie, Płocku i Gdańsku. Inwestorzy z tych trzech miast powierzyli nam nie jeden, ale po kilka zadań projektowych. To dla nas bardzo ważne, dziękujemy!
S jak sprzedaż, dobre wyniki sprzedażowe dały nam możliwość wyboru naprawdę ciekawych zadań, z korzystnymi dla firmy warunkami, pod względem prawnym i finansowym.
U jak uśmiech, który w tym roku często gościł na ustach Prezesa firmy. No cóż, były powody :). 
M jak Mielec, zadanie, które zakończyliśmy w 2018 roku, przed wakacjami. Temat warty wyróżnienia, na terenie 5,5 ha zespół LandAR zaprojektował boiska, place zabaw, zjazdy, miejsca postojowe, ciągi pieszo-rowerowe, oświetlenie, monitoring, małą architekturę, zieleń. Duży zakres, jeszcze większa satysfakcja. 
O jak obecność w mediach. Jesteśmy w Internecie (www, media społecznościowe, portale miast, portale tematyczne / branżowe etc.) oraz w prasie (regularnie w tytułach przedsiębiorcy@eu oraz Magazyn Offset)
W jak Warszawa i projekty w naszym rodzimym mieście. W 2018 roku wykonaliśmy 6 projektów w Warszawie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, w 2019 roku mamy chęć na więcej :).
A jak architekci krajobrazu z całej Polski, z którymi współpracujemy. W 2018 r. z niektórymi musieliśmy się pożegnać, z innymi przywitać, najważniejsze, że zmiany wyszły nam na dobre.
N jak nowe biuro, do którego się przenieśliśmy. Przeprowadzka do centrum (ul. Mokotowska) okazała się strzałem w dziesiątkę. Super miejsce, fantastyczna atmosfera, czyli wszystko, czego nam trzeba.
I jak inicjatywa, którą podejmujemy, żeby zmieniać otoczenie na lepsze. Projektujemy tak, żeby nam wszystkim lepiej się żyło, a jednocześnie szanujemy naturę i nie zapominamy, jak jest ważna i potrzebna do tego życia.
E jak eksperci, rok 2018 to jeszcze większe ugruntowanie pozycji w branży, budowanej od 2010 roku. Oby tak dalej!
 
 
Dodane: 18.01.2019 r.