LandAR to MY! Zespół z wiedzą, doświadczeniem i pasją. Poznajmy się… 

Nasz zespół

Urszula Ula Ćwiek

Urszula Ćwiek

Prezes Zarządu LandAR Projects Sp. z o.o., Główny Architekt firmy, magister inżynier Architektury Krajobrazu, specjalizacji Urządzanie i pielęgnowanie krajobrazu w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, absolwentka studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej, kierunek Urbanistyka i Gospodarka Przestrzenna. Doświadczenie zdobywała m.in. w Katedrze Architektury Krajobrazu SGGW, Biurze Planowania Rozwoju Warszawy BPRW, firmie Duet sp.j. Konopka, Pełka (kształtowanie terenów zieleni). Ukończyła prestiżowy kurs zarządzania projektami PRINCE2. Posiada uprawnienia Inspektora Nadzoru Budowy Terenów Zieleni. Należy do Stowarzyszenia Architektury Krajobrazu SAK oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Twórców Ogrodów OSTO. W 2014 roku dołączyła do BNI Polska – profesjonalnej organizacji rekomendacji biznesowych, żeby już po dwóch miesiącach zostać wiceprezesem jednej z grup, uczestnicząc równocześnie w tworzeniu nowych, a następnie po kolejnych dwóch objąć stanowisko Director Consultant BNI Poland. W czerwcu 2015 roku dołączyła do Klubu Integracji Europejskiej. Aktywnie i z pasją działa w networkingu, również jako prowadząca spotkania. Zwolenniczka stałego inwestowania w rozwój osobisty, motywująca innych do działania. Uwielbia podróże, z których czerpie wiele inspiracji, a także sport – wspina się, chodzi po górach, jeździ na łyżwach i rowerze.

 

Anna Ania Traczyk

Anna Traczyk

Office Manager, PR Manager. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, specjalizacji Marketing Medialny i Public Relations Uniwersytetu Warszawskiego, a także studiów podyplomowych Stosowanie, wytwarzanie i ocena wyrobów kosmetycznych Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Doświadczenie zdobyła pracując w agencji Public Relations Kamodus Communications. Autorka artykułów publikowanych w dziennikach, tygodnikach, prasie branżowej, Internecie. Prywatnie… Mama, miłośniczka zwierząt, w szczególności psów, właścicielka niepokornego Chihuahua. Spokojna do czasu optymistka. Fanka dobrego jedzenia, w szczególności z kuchni włoskiej. Uwielbia Mazury, bez których nie wyobraża sobie udanych wakacji.

 

Robert Klimczewski

Projektant branży drogowej, Robert o sobie: „Jeśli nikt mnie o to nie pyta, wiem. Jeśli pytającemu usiłuję wytłumaczyć, nie wiem” – cytując słynne zdanie św. Augustyna. Trudno jest uchwycić siebie, pokazać jakim się jest. Czy ważne jest to, co teraz, czy to, co było, a może to, co nastąpi. Którego siebie wybrać? Jaki byłem wiem, jaki jestem widzę, jaki będę… Dlatego, że tego nie widzę to… lubię marzyć. Marzyć o… właśnie o wszystkim, tworzyć iluzję świata, pokonywać wyobraźnię. Wyobraźnia to potęga, która pozwala pokonywać niemożliwe. Wyobraźnia pozwala w swoich obrazach przekształcać się w projekt, konkretne zadanie. Wyobraźnia pozwala zostawiać ślad po sobie w postaci dzieła, jakie tworzymy. Procesu złożonego, tajemniczego, ale jakże pasjonującego. Kartka, monitor jest jak scena. Zostawiam na nich ślady, które z każdą chwilą stają się rzeźbą. Zbiór z początku chaotycznych, nieuregulowanych przestrzeni, w powolny zarys uporządkowanych, regularnych linii, które powoli nieruchomieją tworząc projekt. Przekraczamy jakby drugą stronę lustra. Wyobraźnia to potęga. Projektowanie pozwala na przekraczanie. Przekraczanie stanu teraźniejszego w przyszły...